راهنمای خرید کولر گازی میان رده

کم کم و با گرم شدن هوا نیاز به خرید کولر گازی داریم به خصوص کولر گازی هایی که از مصرف برق پایین تری نسبت به برندهای مشابه برخوردار باشند و این دغدغه را که هزینه زیادی بابت مصرف برق باید پرداخت کنیم از بین برود. در این میان به کولر گازی میان رده و با مصرف انرژی بین ۱۰۰۰۰ تا ۱۳۰۰۰ پرداخته ایم که هم تهویه هوای بسیار مطبوعی به محیط می بخشد و هم این که از نظر شکل و کیفیت در رده خوبی قرار گرفته است. در مقاله راهنمای خرید کولر گازی میان رده ،به چند مدل از کولر گازی میان رده پرداخته ایم و مشخصات هر کدام را توضیح داده ایم.

لازم است بدانید که طریق کارکرد این وسیله سرمایشی همانند یخچال است یعنی از طریق فشار گاز درون کمپرسور را به مایع تبدیل می کند و از طریق این مایع هوای محیط را سرد می کند و این هوای مطبوع را به داخل منزل می فرستد.

کولر گازی میان رده سامسونگ

یکی از کولر گازی میان رده سامسونگ به اسم AR13KPFU می باشد این مدل با ظرفیت ۱۳۰۰۰ به تولید رسیده است و گزینه ای مناسب برای افرادی است که به کیفیت بالای محصول اهمیت می دهند. خرید کولر گازی سامسونگ به نسبت برندهای مشابه ارزان تر است این در حالی است که کیفیت بسیار خوبی هم دارد. یکی از مهم ترین شاخصه های مربوط به آن مصرف برق کم تری است که در این مدل از کولر گازی دیده می شود و همین یکی از بزرگ ترین مزیت های مربوط به این کولر گازی است. مدل های کولر گازی سامسونگ در سه رده ۹۰۰۰، ۱۳۰۰۰ و ۲۵۰۰۰ تولید شده که تمامی این مدل ها در دو بخش سرمایش و گرمایش طراحی شده است.

اکثر مدل های مربوط به این کولر گازی ها از داشتن اینورتر محروم هستند ولی به نسبت مصرف انرژی بسیار مناسبی دارند و همین ویژگی آن ها را متمایز کرده است. کولر گازی میان رده هوای مطبوعی را تولید می کند که بر خلاف کولرهای آبی این هوای خنک فاقد رطوبت است به همین دلیل خوابیدن در مقابل این هوای خنک در فصل گرم تابستان بسیار می چسبد و به همین دلیل این محصول از جایگاه ویژه ای در میان دستگاه های سرمایشی قرار گرفته است. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که کولر گازی میان رده سامسونگ آن را دارد قدرت بالای مکش هوای سرد است و این قدرت باعث می گردد که میزان هوای خنک بیشتری به محیط داخل انتقال پیدا کند.

راهنمای خرید کولر گازی میان رده سامسونگ
راهنمای خرید کولر گازی میان رده سامسونگ

کولر گازی میان رده سامسونگ مدل AR13KPFU
کولر گازی میان رده سامسونگ مدل AR13KPFU

کولر گازی سامسونگ مدل GOOD1

یکی از بهترین مدل های مربوط به کولر گازی سامسونگ که به نام GOOD1 می باشد دارای اینورتر است و همین مساله باعث شده که مصرف انرژی این کولر گازی تا ۶۰ درصد کاهش پیدا کند به همین دلیل نیاز به خاموش و روشن کردن این کولر گازی در طول شبانه روز نداریم و به وسیله این مزیت مهم می توانیم همیشه این کولر گازی را روشن نگه داریم. اینورتر یکی از قطعات مهمی است که در داخل وسایل الکترونیکی قرار می گیرد و مصرف انرژی مربوط به دستگاه را به شدت پایین می آورد. پس در هنگام خرید کولر گازی میان رده به این نکته توجه داشته باشید که آیا وسیله دارای اینورتر است یا خیر؟!

البته برخی از برندهای مشهور کولر گازی که در رده مصرف انرژی خوبی قرار گرفته اند بدون داشتن اینورتر هم از مصرف انرژی پایینی برخوردار هستند. بدنه اکثر مدل های کولر گازی میان رده از جنس استیل براق ساخته شده و همین ویژگی طراحی منحصر بفردی را به کولر گازی بخشیده است. این مدل از وسیله های سرمایشی توانایی پرتاب هوای سرد را تا ۱۴ متر دارا می باشند و این ویژگی برای یک وسیله سرمایشی عالی به نظر می رسد.

بهترین کولر گازی میان رده متعلق به سری Good کولرهای گازی سامسونگ
بهترین کولر گازی میان رده متعلق به سری Good کولرهای گازی سامسونگ

نکات مربوط به خرید کولر گازی میان رده

در ادامه مقاله راهنمای خرید کولر گازی میان رده باید این نکته را اضافه کنیم که هنگام خرید کولر گازی میان رده بایستی به تعویض لوازم جانبی آن هم اهمیت دهید؛ یکی از این قطعات که در داخل کولر گازی میان رده قرار گرفته و وظیفه جذب گرد و غبار را دارد فیلتر هوا است. امکان تعویض این فیلتر بسیار ساده است و خودتان نیز می توانید به سادگی آن را تعویض کنید. به همین دلیل به سادگی می توانید درپوش قسمت جلوی کولر گازی را باز کنید و فیلتر هوا را از دستگاه بیرون بیاورید و فیلتر جدید را جایگزین آن کنید. نکته ای که در هنگام خرید فیلتر هوا از اهمیت زیادی برخوردار است اندازه گیری ابعاد طول و عرض مربوط به فیلتر است.

کولر گازی میان رده ال جی

اما یکی دیگر از برندهای مشهور در زمینه کولر گازی میان رده مربوط به شرکت معروف ال جی می باشد. اکثر مدل های مربوط به این شرکت قابلیت پرتاب هوای سرد را تا ۱۲ متر دارند هم چنین این مدل از کولر گازی ها قابلیت انتقال هوای خنک را به چهار جهت دارد یعنی می تواند در چهار جهت هوای محیط را خنک نگه دارد و این برای یک وسیله سرمایشی بسیار عالی به نظر می رسد. به تازگی در کولر گازی میان رده ال جی تکنولوژی به نام تروپیکال استفاده شده که این تکنولوژی باعث به وجود آوردن بدن درد در افراد سالخورده نخواهد شد و به همین دلیل خرید کولر گازی ال جی برای خانواده هایی که دارای افراد مسن هستند بسیار ضروری به نظر می رسد.

هم چنین از دیگر ویژگی های مربوط به کولر گازی میان رده ال جی، صدای کم کمپرسور آن است که در بیرون از منزل نصب می شود. اکثر کمپرسورهای مربوط به کولرهای گازی صدای مهیبی از خود ایجاد می کنند که باعث اذیت و آزار خود و دیگران می شود.

ال جی، یکی دیگر از برندهای مناسب کولر گازی میان رده
ال جی، یکی دیگر از برندهای مناسب کولر گازی میان رده

تکنولوژی کولر گازی میان رده

در یکی از برندهای مربوط به این شرکت در ارتباط با کولر گازی میان رده تکنولوژی به کار گرفته شده برای تغییر دور فن از زیاد به کند برای حالتی که شخص محیط اتاق را ترک کند و کولر گازی فردی را در محیط اتاق حس نکند . این تکنولوژی با اینورتر قرار داده شده در دستگاه مصرف انرژی این وسیله سرمایشی را به شدت پایین آورده است. در این مطلب در خصوص مشخصات و ویژگی های مربوط به مدل های مختلف کولر گازی میان رده اشاره کردیم اگر قصد خرید این محصولات را دارید با شماره های قرار داده شده در داخل سایت نستلن تماس بگیرید.

 

آخرین مقالات

معرفی تلویزیون های QLED

با پیشرفت تکنولوژی و علم روز لوازم خانگی نیز دستخوش تغییرات شده و ممکن است شما را در انتخاب دچار مشکل کند تلویزیون یکی از چیزهاییست که با تنوع و قابلیت های بسیارش سبب سردرگمی خواهد کرد در این مقاله به معرفی یکی از انواع تلویزیون ها می پردازیم که سبب انتخاب بهتر شما می شود.

عیب‌های رایج در ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی یکی از وسایل مهم در خانه می باشد و به دلیل پر مصرف بودن ممکن است مشکلاتی در آن ایجاد گردد که بررسی بعضی از این مشکلات باید زیر نظر متخصص صورت گیرد در این مقاله به بررسی مهمترین مشکلات پرداخته ایم.

چرخه بازار لوازم خانگی می چرخد

طبق خبری که توسط اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی تهران منتشر شد، ماه پس از ممنوعیت وارداتی برخی اقلام لوازم خانگی و تخصیص ارز نیمایی...

هفت محور رونق تولید در سال ۹۸

توضیح درباره دلایل توجه به رونق تولید توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت در سال ۱۳۹۸ و معرفی و بررسی هفت محور در سال جدید در مجله اینترنتی نستلن

وارداتی بودن بیش از ۹۰ درصد کولرهای گازی

به ادعای یکی از فعالان اقتصادی و با توجه به فرا رسیدن فصل سرما در سال گذشته، عده ای به خرید انبوه کولر گازی روی آوردند و ممکن است بازار بحران جدیدی را تجربه کنند. با مطالعه این مقاله به علت وارداتی بودن کولر گازی و همینطور کمبود این وسیله سرمایشی پیشرفته، بیشتر پی خواهید برد.

پست های مرتبط

در روزنامه ها در صندوق پستی خود بمانید