راهنمای خرید کولر آبی

برای هر بعد انسانی ای چند فصل وجود دارد،فصلی برای تولد و مرگ…،فصلی برای فهمیدن آغاز و پایان شاید فصلی کوتاه حتی اگر فکری برایش نکنیم …در این فصل ها این انتخاب ماست که در بهبود شرایط کمک کننده ما خواهد بود،داشتن مربی و راهنما به نوعی میان راهی برای کسب بهترین نتیجه است،راحتی در انتخاب جزئی از اهداف فروشگاه اینترنتی نستلن (NESTLAN) می‌باشد ما با هدف یاری رساندن به مشتری قدمی هرچند کوچک را برایشان بر میداریم شاید جوابگوی نیاز همانقدر کوچک باشد.

 

در این مطلب سعی شده است تا به بهترین شکل ممکن راهنمایی های لازم برای خرید کولر آبی  شرح داده بشود و تا هیچگونه ناآگاهی برای شما باقی نماند

راهنمای خرید کولر آبی

کولر های آبی در گذر زمان تغییر کرده اند این تغییرات به خودی خود کمی خریدار را ناآگاه کرده است،قدرت های متفاوت در این کولر ها برای ملکی با متراژ ها و مقدار رفت و برگشت هوای متفاوتی ارایه می‌شود تنها این قدرت نیست که نیاز به راهنمایی کارشناسان دارد بلکه آپشن ها و موارد ایمنی پنهان و آشکاری هم وجود دارد که در موردش صحبت خواهیم کرد.

در کنار مواردی که خود شرکت به شما ارایه می‌دهد،این ابزار های تکمیل کننده و بهبود دهنده تولید کننده های ایرانی کولر های آبی است که بر آشفتگی ذهن شما در مورد خرید می‌افزاید

به طور مثال ممکن است کولری از نوع پوشالی را انتخاب کنید و درب منزل تحویل بگیرید در همان ابتدای کار متوجه میشوید هوای محل اقامتتان هر از گاهی همراه با گرد وغبار خواهد شد پس بهتر نبود نوع سلولوزی را انتخاب میکردید یا پس از نصب می‌فهمید اندازه کولر با آنچه که شما فکر میکردید تفاوت دارد یا می‌فهمید برای اینکه از شوره زذن کولر آبی جلوگیری کنید باید ابزاری برای پیشگیری از آن می‌خریدید…

پس بیایید با انتخاب بهترین برای خود راحتی بالایی را نصیب خانواده خود بکنیم.

 

 

بهترین قدرت برای پوشش‌دهی محیط خانه شما

 

در بحث انتخاب قدرت هم می‌توان به مفصل ترین شکل ممکن متن را گسترش داد هم می‌توان تنها به نکته های مختصر این مورد بسنده کرد ما در این مطلب به همین نکته ها احتیاج داریم اما در مطلبی جامع تر به آن خواهیم پرداخت، همراه ما باشید

راهنمای انتخاب کولر آبی و ظرفیت کولر آبی
ظرفیت کولر آبی

کولر های آبی دارای قدرت هایی متفاوتی هستند مبنای این قدرت ها مقدار هواییست که در دقیقه به واحد فوت مکعب (cfm  یا Cubic Feet per Minute ) به بیرون ارسال می‌کند در معادلاتی که کارشناسان بازار به دست آورده اند میتوان به صورت تقریبی از روی قدرت نوشته شده بر روی کولر مقدار پوشش دهی بر اساس متر مربع را بفهمیم برای درک بهتر به جدول دقت کنید.

 

 

 

به طور مثال ما یک عدد کولر آبی ۳۵۰۰ cfm داریم پس میتوان انتظار پوشش‌دهی در حدود ۵۰ تا ۶۵ متر مربع را داشت،همانطور که گفته شد در مورد اینکه به طور دقیق بتوانیم تشخیص دهیم بهترین نوع کولر بر اساس قدرت برای ما چیست در مطلبی جداگانه و کامل در مورد آن بحث خواهیم کرد.

بهینه در مصرف یا پرمصرف

راهنمای خرید و انتخاب بهترین ظرفیت کولر آبی
ظرفیت و راندمان کولر آبی

 

تکنولوژی سریعتر از زمان حرکت می‌کند،اگر نگاهی به چند سال قبل بیاندازید می‌بینید روند پیشرفت و بهبود راندمان و کارایی این کولر ها دستخوش تغییرات زیادی شده است.

 

به طور مثال در همین ۴ الی ۵ سال پیش بود که کولر آبی با مصرف انرژی  A نداشتیم،اما الآن شرکتی نیست که حداقل سعی خود را برای رساندن کیفیت محصول به درجه کیفی و راندمان A نکرده باشد.

 

 

 

 

تقریبا در هر رده ی قدرت کولر آبی شما قادر به انتخاب بیشتر از ۵ نوع کولر خواهید بود،پس می‌توانید اولویت بعدی خود را بر روی راندمان و مصرف انرژی معطوف نمایید.

 

 

 

 

 

نوع پوشال و پد قرار گرفته

چند سالی است که تکنولوژی ساخت پد سلولوزی به ایران آورده شده است،این پد ها برای استفاده به عنوان فیلتر و تنفیذ کننده هوا در مناطق صنعتی و خانگی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

انتخاب و مقایسه پد و پوشال کولر آبی
پوشال و پد سلولوزی

در این مطلب راهنمایی مختصری در مورد تفاوت ها،معایب و مزایای این نوع پد ها با پوشال خواهیم داشت و در مطالب بعدی به خوبی و مفصل در مورد این مهم صحبت خواهیم کرد.

یکی از اهداف اصلی ساخت پد سلولوزی بهبود مقاومت در برابر شرایط مختلف محیطی است،به طور مثال پوشال عمری ۱ ساله دارد اما در این پد عمر مفید به ۵ سال هم می‌رسد،به دلیل ساختار منظم پد سلولوزی شاهد عبور بهتر هوا نسبت به پوشال خواهیم بود به طور تقریبی پد سلولوزی ۳ درجه دمای کمتری برای شما ایجاد می‌کند پس در مقدار مصرف برق هم برای شما به صرفه خواهد بود.

یکی از مشکلات پوشال ها چیدمان نامنظم آن است،به همین دلیل به راحتی گرد و غبار از آن عبور خواهد کرد و همین چیدمان نامنظم مستعد جذب باکتری های مضر برای ریه و سلامتی کلی شماست،اما این پد های سلولوزی است که به خوبی در برابر گرد وغبار،باکتری ها و میکروب ها مقاوم است.

 

آپشن ها و تجهیزات اضافی

در گذشته تنها آپشنی که به شما تعلق می‌گرفت داشتن دکمه روشن و خاموش پمپ موتور و دور تند و آرام بود،اما در این زمان تقریبا آپشن و امکاناتی هم رده با کولر های گازی به شما اعطا خواهد شد

امکانات جدید کولر آبی
ترموستات و کنترل کولر آبی

به طور مثال شما شاهد ترموستات کنترل دمای محیط با نمایشگر دیجیتالی خواهید بود،با این ترموستات همانند کولر های گازی میتوانید دما را بر روی عدد خاصی تنظیم کنید

 

در کنار تجهیزاتی برای راحتی در استفاده،شاهد مواردی برای بالا رفتن ایمنی همچون سیستم محافظت از نشت جریان برق هستیم یا سیستم جلوگیری از برق گرفتگی (RCCB) هستیم،

در این حالت اگر مقدار برق نشتی پیدا کرده بالاتر از ۳۰ میلی آمپر باشد (محدوده خطر برای جان انسان) دستگاه برق را به کلی قطع خواهد کرد.

 

 

 

 

 

 

نتیجه گیری

 

اگر احساس می‌‌کنیم در شرایط بدی به سر می‌بریم و روند طی شده زندگی آنطور که فکر می‌کنیم نبوده است باید به انتخاب های خود فکر کنیم اینکه الان در حال برداشت چه چیز هستیم کاملا به حال و انتخاب هایمان بستگی دارد.

سعی ما بر این است که بتوانیم بهترین راهنما برای شما باشیم چون میدانیم انتخاب شما توسط افراد خانواده،سنجیده خواهد شد پس با خرید کولر آبی مناسب،هوایی با طراوت بالا و با نشاط را به خود اعطا کنید.

آخرین مقالات

معرفی تلویزیون های QLED

با پیشرفت تکنولوژی و علم روز لوازم خانگی نیز دستخوش تغییرات شده و ممکن است شما را در انتخاب دچار مشکل کند تلویزیون یکی از چیزهاییست که با تنوع و قابلیت های بسیارش سبب سردرگمی خواهد کرد در این مقاله به معرفی یکی از انواع تلویزیون ها می پردازیم که سبب انتخاب بهتر شما می شود.

عیب‌های رایج در ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی یکی از وسایل مهم در خانه می باشد و به دلیل پر مصرف بودن ممکن است مشکلاتی در آن ایجاد گردد که بررسی بعضی از این مشکلات باید زیر نظر متخصص صورت گیرد در این مقاله به بررسی مهمترین مشکلات پرداخته ایم.

چرخه بازار لوازم خانگی می چرخد

طبق خبری که توسط اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی تهران منتشر شد، ماه پس از ممنوعیت وارداتی برخی اقلام لوازم خانگی و تخصیص ارز نیمایی...

هفت محور رونق تولید در سال ۹۸

توضیح درباره دلایل توجه به رونق تولید توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت در سال ۱۳۹۸ و معرفی و بررسی هفت محور در سال جدید در مجله اینترنتی نستلن

وارداتی بودن بیش از ۹۰ درصد کولرهای گازی

به ادعای یکی از فعالان اقتصادی و با توجه به فرا رسیدن فصل سرما در سال گذشته، عده ای به خرید انبوه کولر گازی روی آوردند و ممکن است بازار بحران جدیدی را تجربه کنند. با مطالعه این مقاله به علت وارداتی بودن کولر گازی و همینطور کمبود این وسیله سرمایشی پیشرفته، بیشتر پی خواهید برد.

پست های مرتبط

در روزنامه ها در صندوق پستی خود بمانید