مقیاسهای انتخاب بهترین پودر ماشین لباسشویی

از دیر باز انتخاب پودر مناسب برای شستشوی لباس‌ها که از قدرت تمیز کنندگی بالایی برخوردار باشد؛ از دغدغه‌های بشر بوده است؛ اما با گذشت زمان و اختراع ماشین لباسشویی انتخاب یک پودر که با قطعات ماشین لباسشویی سازگار باشد و عمر دستگاه را کوتاه نکند هم به این دغدغه‌ها اضافه شد. در این یادداشت سعی داریم شما را با انواع پودر ماشین لباسشویی و خواص آن آشنا کنیم.

بهترین پودر ماشین لباسشویی کدام است؟

متاسفانه شرکت‌های تولیدکننده اطلاعات دقیق و کاربردی از محصولاتشان ارائه نمی‌دهند و فقط از کلیدواژه هایی استفاده می‌کنند که نمی‌تواند راهنمای خوبی برای خرید پودر ماشین لباسشویی باشد. به طور کلی پودر ماشین لباسشویی از نظر کاربرد به سه دسته‌ تقسیم می‌شود.

  • پودر ماشین لباسشویی برای پارچه‌های سفید
  • پودر ماشین لباسشویی برای پارچه های رنگی
  • پودر ماشین لباسشویی برای لباس‌های کودکان

پودر ماشین لباسشویی برای پارچه‌های سفید

این پودر‌ها از قدرت پاک‌کنندگی بیشتری برخوردار هستند و در درازمدت روی تثبیت رنگ سفید می‌شود. اگر لباسهای سفید خودتان را با پودرهای غیر استاندارد بشورید به تدریج کدر می‌شوند و رنگ متمایل به زرد پیدا می‌کنند. وقتی برای لباسهای خود را از پودر ماشین لباسشویی سفید استفاده می‌کنید باعث زیبایی و تثبیت رنگ آن می‌شود. از راههای تشخیص پودر ماشین لباسشویی این است که اگر از برندهای خارجی استفاده می‌کنیم حتما کلمه white روی بسته‌بندی قید شده باشد یا در یک عکس یا یک طرح گرافیکی یک یا چند پارچه سفید یا شخصی که لباس سفید پوشیده است باشد. و اگر از برندهای داخلی استفاده می‌کنیم روی بسته بندی آن “ویژه لباسهای سفید” نوشته شده باشد.

 

پودر ماشین لباسشویی مخصوص لباسهای رنگی

قدرت پاک کنندگی این دسته از پودرها طوری است که به رنگ پارچه‌ها آسیب نمی‌زند و در عین حال لکه‌ها و چرک پارچه را از بین می‌برد. ما باید در انتخاب این پاک کننده دقت کنیم چون اگر از پودرهای غیر استاندارد استفاده کنیم با دو مشکل روبه رو می‌شویم چون پودرهای  ماشین لباسشویی یا قدرت پاک کنندگی پایینی دارند که پاک کننده مناسب نیستند یا این که از قدرت پاک کنندگی بالایی برخوردارند که باعث پوسیدگی لباسهای ما می‌شوند.

پودر ماشین لباسشویی

برای تشخیص بهترین پودر ماشین لباسشویی به چند نکته می‌توانیم توجه کنیم .

از برندهایی که تحت لیسانسش هستند و شناخته شده هستند استفاده کنیم. اگر از برندهای خارجی استفاده می‌کنیم دقت کنیم که روی بسته‌بندی ان کلمه color یا colour قید شده باشد. اگر از برندهای خارجی استفاده می‌کنیم از برندهایی روی آن برای لباس‌های رنگی قید شده باشد استفاده می‌کنیم. ما نمیتوانیم به صورت قطعیت یک پودر ماشین لباسشویی را معرفی کنیم که بهترین است. ولی باید عواملی مثل سختی آب، تعداد دفعات شستشو استفاده از مقدار صحیح پودر و نوع ماشین لباسشویی مهم است.

 

پودر ماشین لباسشویی ویژه کودک

این مدل پودر از خرده‌های مخصوص صابون تهیه شده است؛ به دلیل این که آلرژی کمتری دارند و مواد معطر کمتری را دارا هستند. و راههای تشخیص چودر لباسشویی کودک. توجه به برند سازنده بسیار مهم است. دقت به این که یک عکس یا گرافیک از کودک بر روی آن باشد.یا عنوان “ویژه کودکان”

پودر ماشین لباسشویی

نتیجه گیری

ما در این یادداشت سعی کردیم راه های تشخیص بهترین پودر ماشین لباسشویی را به شما معرفی کنیم. پودر‌های ماشین لباسشویی از جنبه‌های مثل بسته‌بندی شرکت تولیدی، قدرت پاک کنندگی، آنزیم‌ها و رایحه تقسیم بندی می‌شوند. اصولا یکی از مشکلاتی که همه ما در هنگام خرید داریم این است که بر اساس تجربه شخصی خودمان خرید می‌کنیم یا بر اساس توصیه آشنایان و یا بر اساس تبلیغاتی که شرکت‌های تولید کننده انجام می‌دهند. در همه این موارد یک مشکلاتی وجود دارد که شاید باعث شود نتوانیم بهترین انتخاب را داشته باشیم. هدف ما از مواردی که در این یادداشت ذکر کردیم این بود که شما بتوانیدبه یک انتخاب خوب با توجه به نیازتان نزدیک شوید. از شما بابت انتخاب مجله نستلن تشکر می‌کنیم و خواهشمندیم تجربیات خود را با مخاطبان ما و تیم نستلن در میان بگذارید.

آخرین مقالات

معرفی تلویزیون های QLED

با پیشرفت تکنولوژی و علم روز لوازم خانگی نیز دستخوش تغییرات شده و ممکن است شما را در انتخاب دچار مشکل کند تلویزیون یکی از چیزهاییست که با تنوع و قابلیت های بسیارش سبب سردرگمی خواهد کرد در این مقاله به معرفی یکی از انواع تلویزیون ها می پردازیم که سبب انتخاب بهتر شما می شود.

عیب‌های رایج در ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی یکی از وسایل مهم در خانه می باشد و به دلیل پر مصرف بودن ممکن است مشکلاتی در آن ایجاد گردد که بررسی بعضی از این مشکلات باید زیر نظر متخصص صورت گیرد در این مقاله به بررسی مهمترین مشکلات پرداخته ایم.

چرخه بازار لوازم خانگی می چرخد

طبق خبری که توسط اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی تهران منتشر شد، ماه پس از ممنوعیت وارداتی برخی اقلام لوازم خانگی و تخصیص ارز نیمایی...

هفت محور رونق تولید در سال ۹۸

توضیح درباره دلایل توجه به رونق تولید توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت در سال ۱۳۹۸ و معرفی و بررسی هفت محور در سال جدید در مجله اینترنتی نستلن

وارداتی بودن بیش از ۹۰ درصد کولرهای گازی

به ادعای یکی از فعالان اقتصادی و با توجه به فرا رسیدن فصل سرما در سال گذشته، عده ای به خرید انبوه کولر گازی روی آوردند و ممکن است بازار بحران جدیدی را تجربه کنند. با مطالعه این مقاله به علت وارداتی بودن کولر گازی و همینطور کمبود این وسیله سرمایشی پیشرفته، بیشتر پی خواهید برد.

پست های مرتبط

در روزنامه ها در صندوق پستی خود بمانید