اهمیت استفاده سایبان برای کولر آبی

کولر های آبی معمولا در پشت بام در معرض مستقیم نور خورشید هستند که در طول زمان  ممکن است آسیب های فراوانی به آن وارد شود و همچنین سبب بازدهی کمتر و کارکرد نامطلوب کولر می گردد به همین خاطر استفاده از سایبان کولر برای کولر آبی یکی از ضرورت های مهم به حساب می آید به نظر می رسد که یکی از بالاترین مزیت های سایبان کولر خنک کنندگی بیشتر است ولی دلایل مفید دیگری هم به آن برتری بخشیده است ازجمله:

  • افزایش پیدا کردن عمر کولر و قطعات آن
  • ایجاد صرفه جویی در هزینه های آب و برق
  • مانع از ایجاد سرو صدای ناشی از باران و تگرگ
  • مانع از زنگ زدگی بدنه کولر آبی
  • جلوگیری از نشستن برف روی کولر

نکات قابل توجه در انتخاب سایبان

به طور کلی ما می توانیم با این روش ها به طرز چشمگیری در کاهش هزینه های خود اقدام کنیم این عامل سبب جلوگیری از به هدر رفتن باد خنک کولر و استفاده مکرر از کولر آبی می شود بنابراین به جای استفاده مکرر از باد کولر به صورت تند می توانید از دور کند آن استفاده کنید و از خنکی مطلوبی لذت ببرید. همچنین به این نکته توجه داشته باشید که جنس آن ضد آب باشد جنس سایبان کولر معمولا برزنتی است با گذاشتن سایبان روی کولر آبی خود سرو صدا و آلودگی صوتی کمتری به منزل شما وارد می شود. سایبان کولر برای دوام و ماندگاری کولر آبی بسیار تاثیرگذار است چرا که کولر های آبی با جنس فلز در معرض زنگ زدگی قرار دارند و سایبان با مانع شدن نشستن برف و باران بر روی کولر از آسیب دیدن بدنه کولر جلوگیری می کند.

انواع سایبان کولر

سایبان‌های کولر به صورت مهندسی طراحی شده است از انواع سایبان کولر می‌توان به سایبان سفالی، سایبان بدون مواد UV، سایبان دارای مواد UV و سایبان برزنتی، اشاره کرد. سایبان‌ هایی که مواد UV دارند، از ورق‌های پلی کربنات تشکیل شده‌اند و خاصیت آن به این شکل است که نور و گرما خورشید را منعکس می‌کند. بهترین جنس برای سایبان کولر، برزنتی است؛ علاوه بر ویژگی مثبت ضد آب و ضخیم بودن  آن، تمامی درزها و خروجی‌های هدر رفتن باد خنک را پوشش می‌دهد.

انواع سایبان کولر

آخرین مقالات

معرفی تلویزیون های QLED

با پیشرفت تکنولوژی و علم روز لوازم خانگی نیز دستخوش تغییرات شده و ممکن است شما را در انتخاب دچار مشکل کند تلویزیون یکی از چیزهاییست که با تنوع و قابلیت های بسیارش سبب سردرگمی خواهد کرد در این مقاله به معرفی یکی از انواع تلویزیون ها می پردازیم که سبب انتخاب بهتر شما می شود.

عیب‌های رایج در ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی یکی از وسایل مهم در خانه می باشد و به دلیل پر مصرف بودن ممکن است مشکلاتی در آن ایجاد گردد که بررسی بعضی از این مشکلات باید زیر نظر متخصص صورت گیرد در این مقاله به بررسی مهمترین مشکلات پرداخته ایم.

چرخه بازار لوازم خانگی می چرخد

طبق خبری که توسط اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی تهران منتشر شد، ماه پس از ممنوعیت وارداتی برخی اقلام لوازم خانگی و تخصیص ارز نیمایی...

هفت محور رونق تولید در سال ۹۸

توضیح درباره دلایل توجه به رونق تولید توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت در سال ۱۳۹۸ و معرفی و بررسی هفت محور در سال جدید در مجله اینترنتی نستلن

وارداتی بودن بیش از ۹۰ درصد کولرهای گازی

به ادعای یکی از فعالان اقتصادی و با توجه به فرا رسیدن فصل سرما در سال گذشته، عده ای به خرید انبوه کولر گازی روی آوردند و ممکن است بازار بحران جدیدی را تجربه کنند. با مطالعه این مقاله به علت وارداتی بودن کولر گازی و همینطور کمبود این وسیله سرمایشی پیشرفته، بیشتر پی خواهید برد.

پست های مرتبط

در روزنامه ها در صندوق پستی خود بمانید