ویدیو آموزش سرویس کولر آبی (قسمت دوم تعویض تسمه کولر بدون ابزار)

[gap]

امروز با یکی دیگر از قسمت های آموزش سرویس و نگهداری کولر آبی درخدمت شما عزیزان هستیم. همانطور که می دانید یکی از اجزای مصرفی کولر های آبی تسمه ی آن می باشد که به دلیل فرسودگی و یا خشک شدن دچار ترک خوردگی شده و در بعضی مواقع حتی پاره می شود.
هرگاه اسم سرویس کولر آبی و یا تعویض تسمه کولر و موارد اینچنینی به گوش میرسد همه تصور میکنند که این یک کار دشوار و پیچیده است که نیاز به مهارت و ابزار آلات فراوان دارد اما با دیدن ویدیو تعویض تسمه کولر خواهید آموخت که چگونه بدون هیچ ابزاری و در کمتر از ۱ دقیقه می توانید تسمه کولر آبی را خودتان تعویض کنید.
اگر یک مقدار دقت و حوصله داشته باشید تعمیر کولر آبی کار سختی نیست و می توانید خودتان به راحتی سرویس کولر آبی خود را انجام دهید.

 

آخرین مقالات

معرفی تلویزیون های QLED

با پیشرفت تکنولوژی و علم روز لوازم خانگی نیز دستخوش تغییرات شده و ممکن است شما را در انتخاب دچار مشکل کند تلویزیون یکی از چیزهاییست که با تنوع و قابلیت های بسیارش سبب سردرگمی خواهد کرد در این مقاله به معرفی یکی از انواع تلویزیون ها می پردازیم که سبب انتخاب بهتر شما می شود.

عیب‌های رایج در ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی یکی از وسایل مهم در خانه می باشد و به دلیل پر مصرف بودن ممکن است مشکلاتی در آن ایجاد گردد که بررسی بعضی از این مشکلات باید زیر نظر متخصص صورت گیرد در این مقاله به بررسی مهمترین مشکلات پرداخته ایم.

چرخه بازار لوازم خانگی می چرخد

طبق خبری که توسط اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی تهران منتشر شد، ماه پس از ممنوعیت وارداتی برخی اقلام لوازم خانگی و تخصیص ارز نیمایی...

هفت محور رونق تولید در سال ۹۸

توضیح درباره دلایل توجه به رونق تولید توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت در سال ۱۳۹۸ و معرفی و بررسی هفت محور در سال جدید در مجله اینترنتی نستلن

وارداتی بودن بیش از ۹۰ درصد کولرهای گازی

به ادعای یکی از فعالان اقتصادی و با توجه به فرا رسیدن فصل سرما در سال گذشته، عده ای به خرید انبوه کولر گازی روی آوردند و ممکن است بازار بحران جدیدی را تجربه کنند. با مطالعه این مقاله به علت وارداتی بودن کولر گازی و همینطور کمبود این وسیله سرمایشی پیشرفته، بیشتر پی خواهید برد.

پست های مرتبط

در روزنامه ها در صندوق پستی خود بمانید