نمایش دادن همه 6 نتیجه

یخچال فریزر های درب فرانسوی French Door یکی از مناسب ترین یخچال های روز بازار هستند که علاوه بر زیبایی ظاهری به عنوان یکی از کم مصرف ترین مدل ها نیز به شمار می آیند. از بارزترین ویژگی های این یخچال فریزرها میتوان به طراحی زیبا، گنجایش بالا، مجهز بودن به جدیدترین فناوری های روز و انواع سیستم های سرماساز اشاره کرد. یخچال فریزر درب فرانسوی در واقع یک نوع یخچالِ فریزر پایین است. بخش یخچال آن که در بالای دستگاه واقع شده است دارای دو درب است و به صورت پنجره ای به چپ و راست باز میشود. قسمت فریزر نیز در زیر قسمت یخچال واقع شده و طراحی آن به صورت یک یا دو کشو بزرگ است.

مزایای درب فرانسوی یخچال فریزر

از مزایای اینگونه درب ها میتوان به این مورد اشاره کرد که برای باز و بسته کردن آنها نیاز به فضای زیادی نیست و نوع طراحی آن باعث شده که در صورت نیاز یکی از دو درب یخچال را که مواد مورد نظر شما در آن قسمت قرار دارد را باز کنید و این امر موجب کاهش مصرف انرژی دستگاه میشود.

تفاوت های یخچال فریزر درب فرانسوی با یخچال فریزر پایین

اگر چه یخچال فریزر درب فرانسوی نوعی یخچالِ فریزر پایین است اما باید گفت که این یخچال گنجایش بیشتری نسبت به بخچال فریزر پایین دارد و در واقع جز جادارترین های این دسته محسوب میشود. بخش فریزر این دستگاه هم ظرفیت بالایی دارد و شما میتوانید به راحتی مواد غذایی با حجم و اندازه بزرگ را در داخل آن قرار دهید. موضوع دیگری هم که میتوان به آن اشاره کرد مصرف انرژی بالای این دستگاه نسبت به یخچال فریزر پایین است. علاوه بر این، ابعاد این یخچال فریزر نیز از یخچال فریزر پایین بیشتر است و شما برای قراردهی آن در آشپزخانه به فضای بیشتری نیاز دارید.

اگر تمایل دارید که اطلاعات کامل و جامع تری در رابطه با انواع یخچال فریزر ها، مزایا و معایب هر یک و تکنولوژی های موجود در آنها کسب کنید؛ پیشنهاد میکنیم که راهنمای خرید یخچال فریزر را با دقت مطالعه کنید تا بتوانید خرید خوبی داشته باشید.